Co nowego na stronie?


28 września 2011 r.

Fundacja Roberta Janowskiego Młode Talenty zaprasza wszystkich młodych ludzi w wieku 16-24 do wzięcia udziału w Eliminacjach do V Ogólnopolskiego Festiwalu Artystycznego Młode Talenty 2012 w TORUNIU.

Więcej informacji na www.mlodetalenty.pl


23 lutego 2006 r.

Kontynuacją Sylwestra '2005 w Zakopanem w gorących rytmach południowoamerykańskich są organizowane przez naszą Agencję imprezy w charakterze karnawału z Karaibów, prowadzone przez wspaniałych satyryków i aktorów - showmanów w towarzystwie pięknych, niebywale sprawnych tancerek kubańskich i brazylijskich. Doskonała muzyka zarówno ta mechaniczna ( D.J. MATYAS ) jak i zespołu ( ACTIVE TIME ).
Wokaliści oraz wszystkie wymarzone przez kontrahentów zespoły estradowe i "gwiazdy" polskiej rozrywki.
A nad wszystkim czuwa wielki przywódca rewolucji Fidel Castro ( PIOTR SUSKA ), czasami ze swoim amerykańskim kolegą Chuck Noris'em ( JACEK PIENIĄŻEK ).


3 grudnia 2005 r.

Nowy 2006 rok ! z hotelem Kasprowy!


Zapraszamy 31 grudnia 2005 do Hotelu MERCURE - KASPROWY na BAL w klimacie brazylijskich rytmów Copocabany.


28 października 2004 r.

To dopiero będzie sylwestrowa noc.
Wystarczy sekunda po północy, aby powitać szampanem,
fajerwerkami,
tańcem,
śpiewem......... Nowy 2005 rok !

Będzie to toast i wiwat jedyny w swoim rodzaju, a takiej okazji pozazdroszczą nam wszyscy którzy nie wezmą udziału w Balu nad balami w hotelu "Mercure - Kasprowy ".

Korki o 24:OO wystrzelą 24 razy, kolejno w różnych punktach naszego globu. Ale tylko w dwóch miejscach na ziemi można się będzie tak zabawić w Paryżu i... Zakopanem - na Balu Francuskim.

Pamięcią wrócimy do minionej epoki, a w tym wypadku do XIX wieku i niezawodnego Cancan'a. Wówczas bale rozpoczynały się od kadryla, tańczonego w cztery pary. Najbardziej popularny był kadryl drezdeński, który wymagał strojów, naśladujących porcelanowe figurynki.

W Quadrille Royale noszono ubiory z czasów Króla Słońce.
Do swojskiego kadryla Mother Goose przebierano się za bohaterów dziecinnych rymowanek.

My pozostawiamy Paniom i Panom swobodę wyboru eleganckiej kreacji, aby tylko nie przeszkadzała w tańcach i konsumpcji przygotowanych przez kucharzy hotelu "Mercure - Kasprowy" pyszności. Przeplatająca się z tańcami uczta potrwa kilka godzin i składać się będzie z dań kuchni francuskiej i rodzimej góralskiej. Dawniej na rozkosze stołu nie pozwalała paniom i dziewczętom licząca 18 cali talia mocno obciągnięta gorsetem. My zapewnimy taką „choreoterapię”, że pomimo kosztowania dań i trunków do syta, nikt nie będzie się czuł ociężały. A we wspomnieniach pozostanie myśl, że ani nigdy przedtem, ani potem nie bawiono się tak, jak w Zakopanem na Sylwestra 2004 w hotelu "Mercure - Kasprowy.

Dla otrzeźwienia przypominamy, iż nasza ziemia jak się kręciła dookoła słońca i własnej osi, tak się nadal kręci, pokonując w ciągu 365 i 0.2422 dnia, orbitę o długości przeszło 583 milionów mil. Astronomiczna proza życia pozwoli nam wrócić do codzienności. Oby w jak najlepszej formie.
Tak na dobre, to nowy rok zaczynamy 3 stycznia, zwykłą pracą na chleb.
Miło jest jednak przedtem poświętować !

Wiecej Informacji...
25 kwietnia 2004 r.

ZAPRASZAMY DO STUDIA TAŃCA
TANIEC KREATYWNY - Budzi do życia ciało, uśpioną w nim moc i ekspresję! Jest jednym z najlepszych sposobów na odreagowanie napięć oraz stresów towarzyszących ludziom w zmaganiach z wymogami współczesnego świata.

Zajęcia, w których może brać udział każdy bez względu na wiek, figurę, doświadczenie czy poziom sprawności odbywają się raz w tygodniu i trwają 1,5 godz.

Stale tworzą się nowe grupy - minimum 10 osób.
Dołącz do nas !
Telefon: 664-79-12
e-mail: allatedesca@chello.pl

Zapraszamy do działu Studio Tańca .


27 grudnia 2003 r.

Narodowe Tańce Polskie Nadrzędnym celem naszej Agencji jest, aby jak najszerzej upowszechnić znajomość i umiejętność tańczenia tańców polskich w formie towarzyskiej, dlatego proponujemy do nabycia w naszym sklepie internetowym poradnik zaadresowany do wszystkich miłośników tańca, którzy pracują z dziećmi, ale nie posiadają wykształcenia zawodowego - baletowego, nie są instruktorami tańca, choć wykazują minimum wiedzy muzycznej i poczucia rytmu, lubią tańczyć i chcą przekazać dzieciom spuściznę naszych ojców - nasze polskie tańce narodowe.
Autorka Alina Wróblewska od wielu lat zajmuje się pracą instruktorską, propagując wśród dzieci i młodzieży zamiłowanie do tańca, którego istotę upatruje nie jako cel, lecz jako środek prowadzący do poprawy jakości życia, korzystając w tym celu ze swoich, stale wzbogacanych, umiejętności choreoterapełtycznych. Poradnik ten może pomóc w organizowaniu zajęć w przedszkolu, szkole ( świetlicy szkolnej ), ośrodkach i domach kultury, na obozach i koloniach, "Zielonych Szkołach", zbiórkach zuchowych i harcerskich itp. Może być też uzupełnieniem programów dydaktycznych w klasach I - III. Dodatkowo książka zaopatrzona jest w płytę CD, która pomoże w realizacji zadania.

Zapraszamy do działu sklep "EUROPY" .


6 grudnia 2003 r.

Na okres przed świąteczny i karnawału ' 2004 mamy dla Państwa nie lada propozycję !

Nie trzeba wcale jechać na Podhale aby nacieszyć uszy góralską muzyką.
Anna Chowaniec - Rybka z zespołem Sebastiana Karpiela Bułecki zaśpiewają i zagrają u Państwa znane góralskie kolędy, oraz trochę zapomniane i wydobyte ze skarbnicy folkloru pastorałki z pod samiuśkich Tater.
Wspaniały śpiew przeplatany jest gawędami pełnymi swoistego góralskiego humoru, a i ceprów potrafią namówić do wspólnego śpiewu polskich kolęd.
Jeżeli jednak ktoś z Państwa woli bardziej współczesną muzykę oferujemy unikalny program "Polska Stajenka Jazzu" który obejmuje kilkanaście najpiękniejszych polskich kolęd zaaranżowanych i osadzonych w klimacie jazzowym. Program ten jest bardzo dobrze odbierany na wszelkiego rodzaju wigiliach firmowych i innych imprezach organizowanych na przełomie starego i nowego roku.

Wesołych Świąt!
Dla ubarwienia imprezy proponujemy św. Mikołaja i Śnieżynki, do rozdawania upominków ufundowanych przez Państwa firmę dla swoich pracowników jako podziękowanie za dobrą pracę.
Częstokroć "niegrzeczne duże dzieci", które przyznają się do popełnienia grzeszków w pracy będą musiały odkupić swoje winy wierszykiem, piosenką, lub nieoczekiwanym zadaniem.

W programie "Christmas Disco" D. J. MATYAS zaspokoi nawet najwybredniejsze gusta muzyczne.
Poza kolędami i pastorałkami w ciekawych aranżacjach posiada zestaw melodii polskich i światowych hitów dawnych i współczesnych.
Są to imprezy, po których uczestnicy wychodzą z poczuciem prawdziwie spędzonej na parkiecie zabawy.
Będzie również "mikrofon dla wszystkich" oczywiście do śpiewania kolęd i piosenek bożonarodzeniowych lub związanych z karnawałem.
Wyposażenie techniczne D.J. MATYAS'a pozwala na aranżację wnętrza - iluminacje efektów specjalnych (dymy, ps. lasery, stroboskop fire ball'e . . . itp. - ponad 1,5 t sprzętu, doskonała aparatura nagłośnieniowa.
Taka dekoracja sali konferencyjnej, czy pomieszczeń reprezentacyjnych firmy, znacznie podnosi splendor imprezy. Czas trwania imprezy do uzgodnienia

KARAOKE - każdy może spróbować swoich sił wokalnych przy choince:

 • pełny zestaw komputerowy
 • 35 kolęd i pastorałek
 • polskich piosenek 350 tytułów
 • piosenek zagranicznych 120 tytułów
 • Przed wejściem na scenę na życzenie wykonawcy ustalana jest tonacja i tempo wykonywanej piosenki.
 • osoba prowadząca doskonale nawiązuje kontakt z gośćmi i posiada niebywały dar ośmielania i zachęcania do śpiewu


  27 października 2003 r.

  czytaj więcej..

  Więcej szczegółów na stronie : http://www.kasprowy.pl oraz http://www.orbis.pl/


  14 października 2003 r.

  16, 18, 23 i 25.10.2003r. NABÓR DO KLUBU "Akademia Pana Foresta"
  im. Jana Brzechwy
  W STAROMIEJSKIM DOMU KULTURY
  Warszawa


  zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7 do 12 lat do wzięcia udziału w zajęciach.

  • nauka bardzo podstawowych zadań aktorskich
  • wypracowanie umiejętności niezbędnych do pracy w grupie
  • podjęcie próby samodzielnego wykonywania utworu literackiego: wiersza, piosenki, opowiadania, bajki
  • przygotowanie dzieci i młodzieży do indywidualnych wystąpień w konkursach recytatorskich, na uroczystościach szkolnych i klasowych
  • wspólne z prowadzącym występy na imprezach w Domach Kultury, plenerowych imprezach okolicznościowych np. Dzień Dziecka
  • praca nad własnym repertuarem poetycko-prozatorskim
  • oswajanie się z kamerą telewizyjną podczas realizacji materiałów filmowych - teledysków do przygotowanych piosenek
  Atuty zajęć:
  • dyplom ukończenia w "Akademii Pana Foresta" kolejnych lat zajęć
  • bezpłatny udział w zajęciach z wykładowcą Akademii
  • kontakt z profesjonalistami w ramach dodatkowych uzgodnień: muzykiem - akompaniatorem, tancerzem - choreografem, operatorem kamery TV
  • jako dodatkowe zajęcia studyjne uczestnictwo - w koncertach, spotkaniach okolicznościowych z opiekunami, w dziecięcych teledyskach m.in.: "Dzień Matki", "Dzień Dziecka", "Dzień św. Mikołaja"
  Zajęcia prowadzić będzie wujek John Forest,
  czyli Janusz Leśniewski - aktor scen warszawskich, który również jako uczeń szkoły podstawowej zdobywał bajkową wiedzę występując przed wielu, wielu laty w Telewizyjnym Zespole Dziecięcym "Violinek"

  Zajęcia odbywają się:
  czwartki w godz. 16.00 - 18.00 i soboty w godz. 11.00 - 13.00

  Szczegółowe informacje: 831-23-75 lub 0 601-944-499 i 0-609-085-088  23 czerwca 2003 r.

  Jeśli chcecie dobrze rozmawiać po angielsku jedźcie do Ameryki.
  Jeśli nie macie takich możliwości jedźcie do Augustowa.

  AUGUSTÓW SUMMER CAMP - TO MAŁA AMERYKA ,
  GDZIE WSZYSCY MÓWIĄ PO ANGIELSKU !

  Organizowane są:
  • Warsztaty teatralne - obóz językowy prowadzony przez profesjonalistów - Anglików.
  • Obóz językowy dla młodzieży w wieku 13 - 20 lat
  • Obóz językowy dla dzieci w wieku 9 - 12 lat
  • UWAGA NOWOŚĆ !!! obóz sportowy - baseballowy bez nauki języka angielskiego ale z amerykańskim trenerem. Ćwiczenia i gra
   w oryginalnych strojach, korzystanie z profesjonalnego sprzętu.
   W programie inne sporty, gry i zabawy, piknik amerykański.
  Na zakończenie Wielki Turniej Baseball'u o puchar Dyrektora Małej Ligii Baseballu - Stasia Wnukowskiego.

  Nauka języka angielskiego ! Wypoczynek ! Zabawa ! To wszystko w stylu amerykańskim !                 Więcej szczegółów na stronie : http://www.letnioboz.com.pl  16 stycznia 2003 r.

  Kurs komputerowego opracowywania filmów i montażu cieszy się dużym zainteresowaniem. Można jeszcze się zapisać do 31 stycznia br. na zajęcia - montaż komputerowy materiałów filmowych.
  Zapraszamy

  21 września 2002 r.

  Dla wszystkich, którzy chcą się nauczyć wideofilmowania, komputerowego montażu, i chcą poznać inne tajniki pracy przy tworzeniu filmu mamy propozycję wstąpienia do Klubu Filmowego. Niema ograniczeń wiekowych.
  Zajęcia będą prowadzone przez wybitnego instruktora filmu, który prowadzi Klub Filmowy "SAWA". (Pełną informację na temat p. Leszka Boguszewskiego i jego osiągnięć zamieszczamy w dziale "indywidualności artystyczne").
  Dokładne informacje na temat zapisów uzyskać można w Dzielnicowym Domu Kultury Nauczyciela ul. Działdowska 6 tel. 632 - 31 - 91, 632 - 31 - 96
  (dogodny dojazd tramwajami i autobusami).
  Również pełen zakres informacji można uzyskać u prowadzącego Klub Filmowy pana L. Boguszewskiego tel. 0 - 601 - 238 - 464.


  13 czerwca 2002 r. Uatrakcyjniliśmy działy Folkowe muzykowanie
                        i Koncerty estradowe poprzez dodanie kilku ciekawych
                        elementów. Zapraszam !!!


  9 kwietnia 2002 r. Uatrakcyjniliśmy dział Muzyka Taneczna poprzez dodanie
                        kilku ciekawych elementów.


  7 marca 2002 r. Zaktualizowaliśmy informację o Naszej Agencji Artystycznej
                        w dziale O firmie.


  28 lutego 2002 r. Ponownie poszerzyliśmy Naszą ofertę w dziale
                       Indywidualności. Tym razem o repertuar wybitnego filmowca Pana
                        Leszka Bogusławskiego. Zaktualizowaliśmy również ofertę
                        pianistki Yuko Kawai.


  20 lutego 2002 r. Do działu Kompozytorzy zawitał Pan Andrzej Chmielewski.


  11 grudnia 2001 r. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz
                        Karnawału 2002 poszerzyliśmy Naszą ofertę o nowe propozycje.


  16 października 2001 r. TYLKO U NAS - W dziale Do ściągnięcia można
                       znaleźć najnowszy utwór Bartka Wrony "Zapomniałaś"


  18 września 2001 r. Uaktualnilśmy działy: Balety oraz Show, wariete, teatr...,
                        w których m.in. dodalismy takie propozycje jak: Walki gladiatorów,
                        Żywy teatr i wiele innych.


  24 lipica 2001 r. Po raz pierwszy nasz serwis ukazał się na domenie
                             http://www.agarte.com.pl.


  30 maja 2001 r. W dziale Indywidualności dodaliśmy angielską wersję oferty
                              plastyka Ryszarda Krasowskiego.


  22 maja 2001 r. Uaktualniliśmy następujące działy Naszej oferty: Folklor,
                              Indywidualości, Muzyka klasyczna, Koncerty estradowe,
                              Muzyka taneczna,
                              a także dodaliśmy nowe Galerie w Naszych Ofertach.


  18 maja 2001 r. Dodaliśmy do Naszej oferty dział
                      Balety, zespoły teneczne,...


  12 maja 2000 r. Strona http://www.agarte.prv.pl ukazała się po raz pierwszy .