Studio Tańca

W PROGRAMIE ZAJĘĆ TAŃCA KREATYWNEGO:

*Tańce w kręgu - stare tańce transowe i etniczne, wzbogacone tańcami o bardziej współczesnej choreografii swym pięknem oraz różnorodnością zachwycają uczestników kręgów na całym świecie. Każdy z tańców ma swoje symboliczne znaczenie, są wśród nich wolne i dostojne, a także dynamiczne i pełne ognia - każdy znajdzie coś dla siebie. Układy kroków w większości są bardzo proste, nie potrzeba więc specjalnych umiejętności, by włączyć się do kręgu.

*Improwizacja - wzbogacanie w sposób indywidualny zakresu możliwości ruchowych. Uczestnicy bez narzucania wszystkim jednorodnego stylu tańca pogłębiają osobiste możliwości ruchowe, doskonalą własną technikę tańca i rozwijają indywidualny styl. Trening tanecznego ruchu nie opiera się na hierarchii "bycia lepszym lub gorszym", lecz dopuszcza i wspiera rozwój osobistego stylu tańca.

*Taniec spontaniczny - budzi optymizm, uczy relaksacji. Pozwala uwolnić się od schematów i stereotypów, odkryć swoją niepowtarzalność. Nie chodzi tu o perfekcję taneczną, ale o wspieranie ruchu kreatywnego w zgodzie ze swoimi możliwościami i preferencjami i w kontakcie ze światem własnej wyobraźni. Przyczynia się do nabywania i kształcenia elegancji i kultury ruchów.

ZAJĘCIA, W KTÓRYCH MOŻE BRAĆ UDZIAŁ KAŻDY BEZ WZGLĘDU NA :
 • WIEK,
 • FIGURĘ,
 • DOŚWIADCZENIE
 • CZY POZIOM SPRAWNOŚCI

  Odbywają się raz w tygodniu i trwają 1,5 godz.
  Stale tworzą się nowe grupy - minimum 10 osób.
  Dołącz do nas !
  Telefon: 664-79-12.
  e-mail: allatedesca@chello.pl